Hizmetler
Satış Ağımız
Satış Ekibimiz
Teknik Servis
Ürün Teslimat
Shell Yağ Sihirbazı
Teknik Bilgi Formu

Teknik Servis

teknik servis

1800 lü yılların sonlarında kurulan Shell, günümüzde dünyada hemen hemen her ülkede direkt ya da  distribütörleri aracılığı ile faaliyetlerine devam edip tüketicilere en gelişmiş ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Sektörde gelişmelere öncü şirketlerden birisi olan Shell, yıllarıdır araştırma ve geliştirme faaliyetlerine en yüksek bütçeyi ayıran şirkettir. 2012 yılı araştırma geliştirme faaliyetleri için 1.2 milyar dolar yatırım yapmıştır.  Yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri ürünlerden müşterilerin beklentileri yada verimliliğini arttırmaya yöneliktir.

Ar-ge çalışmaları sonunda ortaya çıkan,  artan ürün performansları ya da yeni ürünlerin tanıtılıp anlatılması, bizlere Shell tarafından verilen önemli görevlerden biridir. Amacımız müşterilerimizde sadece kullanılmış yağ analizi yapmak değil , Shell Madeni Yağ ve Gresleri konusunda en yeni gelişmeleri, yeni nesil ürünlerin tanıtımını yaparak müşterilerimizde toplam verimliliği arttırmaya yönelik çalışmalardır. 

Bu amaçla bünyemizde görevi sadece teknik destek olan konusunda en az 5 yıllık tecrübeli 3 adet satış destek mühendisimiz bulunmaktadır. Ayrıca satış ekibinde görev alan diğer çalışanlarımız teknik altyapısı güçlü ağırlıklı olarak mühendislik eğitimi almış ya da uzun yıllardır sektör tecrübesi olan çalışanlardır.

Çalışmakta olduğumuz firmalara talep edildiği durumlarda madeni yağlar ve gresler konusunda gelişmeleri aktarmak, mevcut problemlere çözümler üretebilmek amaçlı eğitimler ya da seminerler verilerek hem Shell ürünleri tanıtılmakta hemde kullanıcılarla biraraya gelerek tecrübe paylaşımı yapılmaktadır. Bu konudaki örnek çalışmaları kanıtlanmış müşteri deneyimleri bölümünde inceleyebilirsiniz.

Ayrıca farklı detaylarda kullanılmış yağ analizleri ücreti karşılığı anlaşmalı bağımsız laboratuvarlarda tarafımızdan  yaptırılmaktadır.

Firmanızdaki madeni yağ ile ilgili teknik danışmanlık için info@ozgunshell.com mail adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.